м. Київ, провулок Моторний, 3 (Правий берег)

м. Київ, вул. Бориспільська, 26Д (Лівий берег)

м. Боярка, вул. Б. Хмельницького, 113

Щоб захистити скло автомобіля, вікна в будинку або офісі від розбиття при ударі предметом, ми рекомендуємо встановити захисну плівку (чи як їх ще називають антивандальна, броньована, ударостійка).


Особливості антивандальних плівок
Існує 3 основних товщини протиударної плівки - 110, 200 і 300 мкм.
Залежно від того, що саме вам потрібно поклеїти, наш фахівець порадить яку плівку можна поклеїти для досягнення максимально корисних цілей.
Антивандальні плівки існують як прозорі, так і вже з тонувальні шаром.


Які переваги антивандальної плівки і навіщо вона потрібна?


Захист від вандалів, хуліганів. Скло, з поклеєною захисною бронеплівкою, набуває стійкість до ударів, будь це кинутий камінь, пляшка або футбольний м'яч.
Захист від злочинних посягань. Поклейка антивандальної плівки дозволяє запобігти або ускладнити проникнення в автомобіль або приміщення, оскільки грабіжник буде збентежений не розбивши скло за перших 10 секунд.
Захист від осколків скла. Тонування захисною плівкою надає склу міцність, і при розбиванні скла осколки не розлетяться по всьому салону чи приміщенню, і вбереже людей, які знаходяться в середині автомобіля, приміщення.
Звукоізоляція. При тонуванні антивандальною плівкою внутрішньої поверхні скла автомобіля, або склопакета спостерігається ефект зниження шуму.


Перегляньте відео випробування захисної плівки на міцність