м. Київ, провулок Моторний, 3 (Правий берег)

м. Київ, вул. Бориспільська, 26Д (Лівий берег)

м. Боярка, вул. Б. Хмельницького, 113

Тонування лобового скла "бути" чи "не бути"?


Однозначно бути! Ми знаємо чому у Вас виникає таке запитання, зазвичай це пов'язано з побоюванням незручностей при керування автомобілем в темний час доби.


Сучасний ринок тонування розвинений настільки, що тонування лобового скла стала невід'ємною частиною тонування автомобіля.


Для чого потрібне тонування ми вже розглядали, слід тільки з акцентувати увагу, що тоноване лобове скло днем ​​в сонячний день знімає напругу з очей, захищає від УФ променів, вночі нейтралізує світло фар зустрічних і попутних автомобілів.


Розглянемо найбільш затребуванні варіанти, які ми пропонуємо виходячи і з нашого досвіду:


Тонувальна плівка - найбільш затребуваний варіант, який робить образ вашого автомобіля більш завершеним. Ви відчуваєте себе більш комфортно у власному автомобілі, оскільки палюче сонце не так вже нагріває салон автомобіля, а відблиски фар ввечері менше відчуваються.

 

При виборі тонувальної плівки на лобове головне на що ми звертаємо увагу - це на світлопроникність. Ми не радимо тонувати автомобіль плівкою темніше, ніж 35%, тому що при їзді в темний час доби по місту складніше помітити пішоходів або велосипедистів. Завжди враховуйте досвід водіння і зір водія.


Атермальна плівка - для тих хто хоче отримати максимальну користь від тонування лобового скла ми пропонуємо атермальние плівки. У атермальниє плівок переваги такі ж як і в тонувальних плівок (захист від UV-променів, відблисків), але є ще кілька плюсів.
Стандартні тонувальні плівки затримують максимум 20% тепла в той час, як для атермальниє показник стартує від 40%, а в деяких випадках перевищує 70% (плівка 3M Crystalline).
Більшість атермальних плівок мають велику світлопроникність, що дозволяє клеїть їх при виїзді за кордон і для дотримання правил згідно ГОСТ.


При правильному виборі тонування лобового скла, ви можете отримати з плівки максимальну користь.