м. Київ, провулок Моторний, 3 (Правий берег)

м. Київ, вул. Бориспільська, 26Д (Лівий берег)

м. Боярка, вул. Б. Хмельницького, 113

Ми працюємо тільки з перевіреними матеріалами, які гарантовано виконують свою функцію. Ми даємо гарантію на роботи і на плівку, тому ми не будемо Вам пропонувати плівки які за рік вигорають, пузиритися, блікуют. Ми бережемо Ваш час і нерви.
Тому ми пропонуємо плівки "Llumar", "Magnus Pro" і "Global Fusion", які зарекомендували себе як одні з найкращих в різних категоріях.


"Llumar" - американський бренд і американський виробник плівок класу преміум. Плівки металізовані, середній термін служби 7-10 років.

"Magnus Pro" - американський бренд і американський виробник плівок класу бізнес. Плівки керамічні, середній термін служби 7-10 років.
"Global Fusion" - американський бренд і індійський виробник плівок класу стандарт. Плівки металізовані, середній термін служби 5-7 років.

якого виробника плівки Обрати?

Тонування = комфортне перебування в Вашому автомобілі.

Досвід наших майстрів дозволяє якісно і швидко виконувати свою роботу, довіряючи нам Ви отримуєте гарантію якості на всі види робіт.

 

Основні переваги тонування ми вже знаємо, тепер розберемося

ЯКИЙ РІВЕНЬ ПРОПУСКАННЯ СОНЯЧНИХ ПРОМЕНІВ оБРАТИ?

Залежно від своїх цілей, автовласник може затонувати стекла свого автомобіля плівками зі значенням пропуску світла від 5 до практично 100 відсотків.


5% - найтемніший варіант, повне приховування того, що відбувається в салоні від сторонніх поглядів, але при цьому не перешкоджає огляду. Дуже добре підходить для тонування задньої частини авто.
15% - проглядаються тільки обриси пасажирів всередині, риси обличчя розглянути неможливо, рекомендуються для більшості автолюбителів.
20% - можна побачити окремі силуети, створює комфортну обстановку всередині автомобіля і хороший огляд в темний час доби.
35% - злегка затемнять стекла, захищає від УФ променів. Рекомендується для людей з неідеальним зором і для початківців автолюбителів.
50% - нечітко проглядаються особи людей в салоні. Така плівка підходить більше для тонування лобового скла. Тоноване лобове скло днем ​​в сонячний день знімає напругу з очей, захищає від УФ променів, вночі нейтралізує світло фар зустрічних і попутних автомобілів.

світлопропускання плівки